محل تبلیغات شما

میدونید؟ خیلی‌ها دوست دارن جمعه‌ها رو برن پیک‌نیک، یه سری‌ها هم دوست دارن برن سینما، یه عده دیگ نهارشون رو میبرن تو پارک میخورن، خلاصه دنبال تفریحن. ولی یه سری دیگ هستن که میخوان تو خونه باشن و استراحت کنن، تا ظهر خوابن، بعدشم به طرق مختلفی لش میکنن تا شب بشه.

من جز دسته دومم با اینکه دوست دارم کل هفته رو سحرخیز باشم ولی میخوام جمعه‌ها رو تا ۱۰ بخوابم، صبحانمو بخورم بعدش برم یه فیلم ببینم، نهار جمعه‌ها بهتره ماکارونی باشه، بعد نهار اگه خوابم میومد یه چرت بزنم بعدش برم سراغ کتابا و تا نزدیکای غروب بخونمشون. وقتی هوا داره گرگ و میش میشه، یه لیوان چایی سبز یا قهوه برا خودم بریزم، بیام رو راحتی قهوه‌ای سوخته‌م بشینم، پرده رو بزنم کنار و بعد یه پادکست پلی کنم، یه پادکست ادبی! مث دیالوگ‌باکس گوش بدم تا تموم بشه. تموم که شد حالا میشه از خونه رفت بیرون و از هوای پاییزی لذت برد!

این هفته هم مث خیلی از هفته‌های دیگ خونه نیستم و اتاق دنج خودمو ندارم، نهارم ماکارونی نخوردم، حتی کتابم نخوندم! البته اگه تو اتاقمم بودم راحتی چرم نازنینمو نداشتم! :( این هفته فقط پادکست دیالوگ‌باکس‌و داشتم.

دیالوگ‌باکس اپیزود ۳۹ ابتهاج رو گوش بدید، خیلی خوبه!

پ.ن: این تعاریف درباره جمعه ایده‌آل منه و خود منم شاید ده‌تا از این جمعه‌های خفن (البته به نظر خودم) داشتم تو کل بیست ۲۱ سال عمرم.

فعلا.

بدهی‌ای به نام دروغ

تصمیم شورای سه نفره

بازار خرسی و بازار گاوی چیست؟

یه ,رو ,تو ,دیگ ,خونه ,پادکست ,یه پادکست ,این هفته ,جمعه‌ها رو ,بعدش برم ,دوست دارن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها